تبلیغات
شادترین وبلاگ ایران - نحوه عطسه كردن ،شخصیت افراد را بازگو می كند!

بر اساس مطالعات انجام شده از سوی یک دانشمند آمریكایی نحوه عطسه كردن می تواند نکته های زیادی درباره شخصیت افراد بازگو كند. این آزمایش شامل مطالعه بر روی صداهای مختلفی است كه مردم به هنگام عطسه كردن از خود تولید می كنند. نتایج این مطالعه كه 547 فرد داوطلب ... بر اساس مطالعات انجام شده از سوی یک دانشمند آمریكایی، نحوه عطسه كردن می تواند نکته های زیادی درباره شخصیت افراد بازگو كند.
این آزمایش شامل مطالعه بر روی صداهای مختلفی است كه مردم به هنگام عطسه كردن از خود تولید می كنند.
نتایج این مطالعه كه 547 فرد داوطلب در آن شركت كردند نشان می دهد ؛ شخصیت های مختلف به شكل های مختلفی عطسه می كنند. دكتر پاتی وود كه این پژوهش را انجام داده می گوید ؛ 4 نوع مختلف عطسه كردن وجود دارد و عطسه افراد مطابق با شخصیت های آنها است.
طبق نتایج این پژوهش افرادی كه با صدای بلند عطسه می كنند تمایل دارند كه رهبران و روسایی با نفوذ و خوب باشند. آنهایی كه ملایم تر عطسه می كنند عموما شخصیت آرام تر، وفادار و وابسته تری دارند. كسانی كه هنگام عطسه كردن جلوی دهان خود را می گیرند بسیار موقر و متعادل هستند و بالاخره آخرین نوع عطسه كه در این پژوهش آمده مربوط به افرادی است كه سریع عطسه می كنند كه این افراد اغلب شخصیتی تند و تیزی دارند.طبقه بندی: شناخت شخصیت، 
نوشته شده در دوشنبه 19 اسفند 1387 توسط آناهیتا نعمتی | نظرات ()