تبلیغات
شادترین وبلاگ ایران - شناخت شخصیت از روی حرکات سر

سر تكان دادن (بالا و پایین): كمك میكند دیگران آرامش بیابند و نشانگر توافق است. سر تكان دادن(چپ و راست): تكان دادن سر از یك سو به سوی دیگر دال بر مخالفت و بی علاقگی است. تكیه دادن چانه: گذاشتن دستها زیر چانه می گوید: "من حوصله ام سر رفته". فرد ...

سر تكان دادن (بالا و پایین): كمك میكند دیگران آرامش بیابند و نشانگر توافق است.

سر تكان دادن(چپ و راست): تكان دادن سر از یك سو به سوی دیگر دال بر مخالفت و بی علاقگی است.

تكیه دادن چانه: گذاشتن دستها زیر چانه می گوید: "من حوصله ام سر رفته". فرد ممكن است بخواهد خود را مشتاق جلوه دهد اما پیام واقعی آن چنین است: "من قادر نیستم روی سخن شما تمركز كنم"

مالش گردن: مالش گردن تردید را در مورد موضوع گفته شده و یا شنیده شده آشكار می سازد. این ژست معمولا توسط انگشت اشاره روی كنار گردن درست زیر گوش پدید می آید.

نوازش چانه: این علامت نوید دهنده نشانگر آن است كه توجه شنونده با دقت كامل و مشتاقانه به تك تك واژه هایی است كه شما می گویید. این حركتی متفكرانه است كه معمولا توسط مردی كه ریش ندارد انجام می شود.

مالش چانه: این ژست اندكی متفاوت بوده و توسط حركت انگشت اشاره بر سراسر پایین چانه انجام میگیرد و میتواند نشانگر آن باشد كه شنونده حرف شما را باور ندارد.

خمیازه كشیدن: خواب آلودگی تنها علت خمیازه نمی باشد بلكه "خمیازه اجتماعی" نیز وجود دارد. خمیازه ای كه در یك موقعیت استرس زای خفیف پدید می آید. هنگامیكه مردد هستید چه كاری میخواهید انجام دهید خمیازه روشی است برای خریدن زمان.طبقه بندی: شناخت شخصیت، 
نوشته شده در دوشنبه 19 اسفند 1387 توسط آناهیتا نعمتی | نظرات ()